Dilek ile ilgili Sözler

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Acil şifalar dilerim haydi ayaklan artık buralar sensiz çok sıkıcı…

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle…

Kim şu üç şeye sarılırsa dünya ve ahiret dileklerine kavuşur: Allah’a sığınmak, ilahi takdire razı olmak ve Allah’a karşı hüsn-ü zanda bulunmak. Cafer-i Sâdık

Buralar sensiz çekilmiyor bir tanem çabucak iyileş ve biran önce aramıza dön lütfen.

Saçlarına ak düşsün istemem, gözlerine yaş dolsun istemem, bir tek dileğim var Rabbimden mutluluklar senin olsun başka birşey istemem.

Sohbetin ve neşen le özlenmiş durumdasın biran önce iyileş lütfen geçmiş olsun.

Rabbim’den senin gözünün yasının akarsa mutluluktan akmasını, seni üzerlerse de onlara gülüp geçmeni diliyorum ve öbür dünyada sana cennet diliyorum.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle..

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl bir yasam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

Rüzgârın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıpta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun. Sevgiler.

Sen Tanrı’ya dilediğim dilek, göklere uzanan ellerimsin, sen yaşadığım bir ömür, tattığım en güzel dünlerimsin. Sen mutluluğa duyulan özlem, tek çarem kaderimsin. Sen anlatmak isteyipte anlatamadığım, kelimelerle ifade edemediğimsin.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle.

Kendine benim için dikkat etmelisin çünkü sen önemlisin geçmiş olsun biricik dostum.

Yağmurun toprakla buluşması, güneşin yeryüzünü ısıtıp aydınlatması gibi, gökkuşağı görmenin mutluluğu gibi… Dilekleriniz gerçek olsun.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz