Babalar Günü Sözleri

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hiç unutmayacağım. Seni seviyorum babacığım. Babalar günün kutlu olsun!

Ailemin reisi, büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim her şeyim! Babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın… Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günün kutlu olsun!

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun!

En Güzel Babalar Günü Sözleri

Güzel Babalar Günü Sözleri

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

Dün, bugün ve yarın… Seni daima sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi… Babacığım babalar günün kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin.. Babalar günün kutlu olsun.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar Günü Tebrik ve Kutlama Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Kollarından daha güvenli ve huzurlu, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile, babalar gününüz kutlu olsun.

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Nezaket, merhamet ve dürüstlük; senden öğrendiğim en önemli 3 şey! Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun.

En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Varlığımızın temeli, en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil, her gün baş tacımızdır. Tüm babalarımızın babalar gününü kutlar saygılar sunarım.

Duygusal Babalar Günü Sözleri

Duygusal Babalar Günü Sözleri

İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim babacığım! Babalar Günün kutlu olsun!

Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım.
Babalar Günün kutlu olsun!

Her zaman yanımda oldun. Dünyayı bana daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım.

Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Babalar Günün kutlu olsun!

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim Babam.

Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Baba kelimesi için birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar günün kutlu olsun!

Dileklerimin gerçekleşmesi için ne yapılması gerektiğini çok iyi biliyorsun. İyi ki varsın babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Babacığım sen olmasaydın, bugün olduğum insan olmazdım. Seni çok seviyorum! Babalar günün kutlu olsun!

Özlü Babalar Günü Sözleri

Özlü Babalar Günü Sözleri

Baba olduktan sonra göreceksiniz ki; kendi mutluluğunuzdan çok, çocuğunuzun mutluluğu ile mutlu olabilirsiniz. Honore De Balzac

Baba, koruma ve yardımın, anne şefkat ve sevginin sembolüdür. La Edri

Allah, anne-babaya iyilik yapmayı ilahi gazaptan korunma vesilesi kıldı. Hz. Fatma

Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur. Honore De Balzac

Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum. Babalar günü sözleri. Sigmund Freud

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Tanrı da senin mutluluk ışığını söndürür. Hz. Muhammed (s.a.v)

En kötü babalar kimlerdir bilir misiniz? Gençliklerinde yaptıklarını unutanlar. Diderot

Babam benimle insanlara nasıl davranmam gerektiği konusunda hiç konuşmadı. Bir başkasına herhangi bir şekilde düşünceli davranıyorsam bunun nedeni, babam öykünmemdir. Pamela McGrew

Babanın rolü, yüz öğretmeninkine bedeldir. George Herbert

Adettir; babanın topladığını oğlu saçar. Goethe

Baba, fani hayatın, terbiye vereni ise, ebedi hayatın sebebidirler. Hz. Ebu Bekir

Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin. Sadi

İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar. Goethe

Babanın faziletleri, çocukların servetidir. Anatole France

Baba, ailenin saadet semasından bir güneştir. A. Şeref Gülyazıcı

Kısa Babalar Günü Sözleri

Kısa Babalar Günü Sözleri

Kahramanım benim! Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun babacığım.

Bazı süper kahramanlar pelerin giymez! Harika bir gün geçir Süpermen! Babalar günün kutlu olsun!

Hayatım boyunca en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun babacığım.

Bu filmin süper kahramanı sensin. Babalar günün kutlu olsun!

Kahramanım ve rol modelim, babalar günün kutlu olsun!

Övgü dolu sözlerinle beni her zaman çok iyi hissettiriyorsun. İyi ki varsın babacağım!

Annemin akrabalarının ne dediği önemli değil babacığım, en iyi baba sensin! Seni çok seviyorum!

Baba; Ironman kadar zeki, Hulk kadar güçlü, Süpermen kadar hızlı ve Batman kadar cesursun. Sen benim en sevdiğim süper kahramansın.

Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, babalar günün kutlu olsun!

Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına; babalar günün kutlu olsun!

Bunu yüksek sesle söylemekten gurur duyuyorum; seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Kardeşimle kavga ederken hep beni desteklediğin için teşekkür ederim baba. Babalar günün kutlu olsun!

Bana hep ilham verdin babacığım seni çok seviyorum! Babalar günün kutlu olsun.

Anlamlı Babalar Günü Sözleri

Anlamlı Babalar Günü Sözleri

Bir babanın çocukları için yapabileceği en büyük iyilik; onların annelerini sevmektir. Theodore Hesburgh

Bir baba yüz evlada bakar da, yüz evlat bir babaya bakamaz. Gabrielle D’annunzio

Babana riayet edersen, sende oğlundan hürmet ve riayet bekleyebilirsin. Hz. Ali

Evlatlarını sevmeyen babalar olabilir; ama, torununu çıldırasıya sevmeyen dede olamaz. Victor Hugo

Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar. Gabriel Garcia Marquez

İyiliklerin en iyisi kişi babasının dostu olanlara iyilik etmesidir. Hadis-i Şerif

Benim başarı reçetem, babamın her zaman söylediği bir şeye dayanır: Hiçbir zaman bir başkasından daha iyi olmaya çalışmayacaksın, ama hiçbir zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktan da vazgeçmeyeceksin. John Wooden

Babanın erdemleri çocuklarının servetidir. Anatole France

Bir baba; kendini, kudretinden aşağı derecede, çocuklarını, kudreti nispetinde, kadınını da, kudretinin fevkinde giyindirmelidir. Arap Atasözü

Babanın gizlediği şey, oğulda açığa çıkar. Fricdrich Nietzsche

Türk İslam ahlakında, bilhassa ana-baba ve hocanın hatırı unutulmaz. Bunların unutması, aile, dostluk ve cemiyet bağlarını yok eder. Mehmet Kaplan

Bir baba yüz öğretmene bedeldir. George Herbert

İnsan, babasına borçlu olduğu saygıyı ancak baba olduğu zaman duyar. Goethe

Baba, oğlunun meth, oğul, babasını tekdir etmemeli. Çin Atasözü

Bir babadan, gücünün ve kazancının üstünde hayati kıymetler beklemek, ana ve çocuklar için hak değildir. A. Şeref Gülyazıcı

Paylaş.

1 Yorum

  1. Nursena Atasoy on

    Varlığın hep yüreğimi ısıttı bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Bir Cevap Yaz