Yalnızlık Sözleri

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Alışamadım sensizliğe, alışamadım senin çekip gitmelerine, ve malesef alışamadım gülmeye özür dilerim hayat yine yalnızım!

Boş odamda yine ben ve sana bestelediğim şarkılarla başbaşa kaldım ben yine sensiz ve yine yalnızım sevgilim.

Çok vagonlu bir trende her istasyonda yeniden başlayan çok seferli bir yolculuktur yalnızlık!

Yalnız, biri olsun isterken. Yalnız biri oldum istemeden..

İnsanlarla uzun süre yaşayamıyorum. Sonsuzluğun payından bana biraz yalnızlık gerek..

Yorma kendini; Bırak hayatına eşlik etmek isteyenler seninle gelsin.

Hep korkarız yalnızlıktan ama bil ki yalnızsan; Yalancı arkadaşların, iki yüzlü dostların ve çekip gidecek bir sevgilin olmaz.

Yalnızlık sana gelirken yolları günlerin ardında bitirmek; senden giderken yollarda “ömrümü” bitirmektir.

Sonunda yalnız kalacağımı bilseydim seni değil, hayallerle yaşamayı tercih ederdim.

Bir gece kapını çalarsa yalnızlık; açma bırak dışarıda kalsın! Hayat ne kadar zor ve acımasız olsa da hayatı öyle mutlu yaşa ki kapıdaki yalnızlık, yalnızlığından utansın.

Ortalık aşık kaynıyor, yalanın vergisi yok herkez çok seviyor!

Kalbim ağrıyor seni andıkça, gözlerime vuruyor kalbimin ağrısı ağlıyorum ve ağladıkça sana lanet ediyorum.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Ne yıldızları istiyorum, Gece yarılarıma.. Ne güneşi istiyorum, Karanlığıma.. Çok değil Birtanem, sadece seni istiyorum, Yalnızlığıma..

Yalnız kaldıysam sebebi ben değil, dünyadaki sahte oyunculardır!

Kadın, duygusal olduğu kadar duygularını bastırabilen bir varlıktır. bu yüzden bir erkeğin hayatını altüst edebilme yeteneğine sahiptir.

Sesini özlemişken suskun kalbim, hala git diyorsun bana, bırak diyorsun beni hayatımla başbaşa, peki sen böyle istiyorsun ya ben ne yapayım ölümün soğuk kucağında?

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Yalnızlığımın başladığı yerde, korkularım bitmiş demektir.

Her zaman kışları yaşadım. Hep bir adım geride kaldım. Yalnızlığımla, hayatı bir köşeden izledim. Ben böyle mutlu olmasınıda bildim.

Son kez duydum sesini titrek ve ürkekdi sakladığın bir şey vardı belli, adı yalnızlıktı cümlelerde gizli..

Kaderim sensizlikse, kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım.

Yalnızlığım seni unutmayla biticekse seni unutmak için kalbimi sökerdim ama benim kaderimde yazılı yalnızlık.

Bir gülüşün vardı beni hayata bağlayan, giderken en çok sözlerin oldu beni hayattan koparan.

Seninle bir çekirdek ailenin yapı taşlarını oluşturmak isterken, sen ne çekirdek bıraktın ne taş bıraktın deprem gibi geldin ve gittin.

Asla unutmadım ve unutmayacağım! Bu kalp seni unutmak için sevmedi yalnız kalsamda hayalinle avunmasınıda öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı öğrettim!

Bir yalnızlığıma sarılır ve ağlarım, güvenim sadece yalnızlığıma.. Çünkü, yalnızlık beni asla bırakmaz ve aldatmaz.

Korkum sevmek değil; korkum sevipte ayrılmak. Korkum kurşun yemek değil; kalleşçe arkadan vurulmak. Korkum ölüm değil, unutulmak.

Sen yalnızlık nedir bilir misin? Bilseydin beni terk etmezdin! Sen ölüm nedir bilir misin? Şimdi ölümü senden daha çok sevdim!

Yalnızlık ömrüm boyunca tanımadığım bir yabancıydı, onunla şimdilerde beraber uyanıyoruz. Her yeni güne iki yalnız, şarkılar yazıyoruz..

1 2
Paylaş.

24 yorum

 1. Sevmek suçsa; cezam idam olsun.
  Cezam idamsa; celladım sevgilim olsun.
  Celladım sevgilim ise; ismi …… olsun.
  İsmi …… ise; canım feda olsun.

 2. Benim, bu hayatımda karlar fırtınalar var. Çektiğimi bilse dağlar taşlar hep ağlar. Kimselere vermesin tanrım böyle çileler, insan dertli olunca hiç bitmezmiş geceler..

 3. Sesini özlemişken suskun kalbim, hala git diyorsun bana, bırak diyorsun beni hayatımla başbaşa, peki sen böyle istiyorsun ya ben ne yapayım ölümün soğuk kucağında?

 4. Yağmurdan sonra buğulu camlara titreyen ellerimle yalnızlığımı yazdım.
  Gecelerde yalnızlıgıma gündüzlerde karanlığıma şiirlerde mısralarıma seni özlediğimi yazdım.
  Sensiz geçen hergüne yalnız yürüdüğüm yerlere elimdeki sigara ile vefasızlığını yazdım.
  Yalnızlığa terk ettiğin kişiliğini unuttuğum yüzünü göremediğim aynalara seni sevdiğimi yazdım.

 5. Aynı sözcüğü tekrarlamak çoğu zaman işe işe yaramaz. Çünkü, ne akan suyun önüne geçebilirsin ne de vazgeçen birinin peşine düşebilirsin.

 6. Koca bir şehrin orta yerinde yığılıp kalmak gibiydi seni sevmek…
  Etrafım ne kadar kalabalık olsada, seni, sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek…

 7. Bazen yalnız kalmak herşeyden uzaklaşıp yeni bir sayfa açmak istersin ama geçmişin seni rahat bırakmaz en sonunda ise öyle bir duruma gelirsin ki aynaya baktığın kişi asla sen olamazsın.

 8. Aslında yalnızlık, herkes uyuduğunda yanında kimsenin olmadığını farkedebilmektir. Kendi kendine kafayı yediğin, bazende rahatladığın zamandır. Ne gözün bir şey görür ne de bir şey hissedersin sadece beyninin sana yapmış olduğu baskının sesini duyarsın. Yalnızlık zordur tabi hiçkimse bilmez tadını sadece çekenler anlar, anlar anlar ve susar… Keyfine bak dostum kimse için kendini üzmeye değmez, çünkü kendin için yaşarsın inan kimse için değmez…

 9. Aşıksan ve birini seviyorsan oynarsın hayatla dalganı geçersin ama aşkın seni terkedip yalnız kalırsan aynı şeyi hayat yapar sana. Yapabiliyorsan hissettirmiceksin yalnızlığı hayata eğer yapamıyorsan sana yardım edecek tek kişi var hayatta oda SENSİN çünki artık yalnızsın. Ama unutma insan yalnız kaldığında işte o zaman anlar aslında yalnızlık bir başlangıçtır…

 10. Yollar seni bana anlatır ne zaman gezecek olsam
  Ve aynı anda gözlerim de yaş fırtına ise ismini kulağıma fısıldar
  Sen nereye gitsem sen kime baksam o güzel yüzün
  Hep aklıma geliyor O güzel gülüşün
  Ama bunların hiç birini anlatamıyorum
  Yalnızlık arkadaşım oldu
  Sırlarımı yalnızlığa anlatıyorum dert ortağıma…

 11. Bence sözleriniz o kadarda yalnızlığımızı anlatmıyor. Neden diye soracak olursanız çünkü hep böyle çok kullanılan herkes tarafından bilinen sözler yazmışsınız daha çok yetişkinleri değilde böyle ergenlerin ergenlik çağında yaşadığı yalnızlıkları anlatan sözler yazsanız çok daha güzel olur ve herkes tarafından da çok okunup çok tavsiye edilirsiniz. Bence biz gençlerin düşüncesi bu tamam mı lütfen dikkate alın ve ona göre sözler yazın. 😉

 12. Hep böyle sevgili yüzünden çekilen yalnızlıkları yazmışsınız ya neden birazda böyle insanlar yüzünden çekilen yalnızlıkları yazın sanki insanlar hep sevgili yüzünden mi yalnızlık çeker onca insan arasında kendini yalnız hissedersin mutsuz hissedersin hiç bir şey seni mutlu etmez ama bu mutsuzluğun ve yalnızlığın sevgili yüzünden değildir bir yerden sonra hiç bir şeye tahammülün kalmaz ne insanlara ne yaşamaya kısacası hiç bir şeye ya o yüzden insanların birazda kendi çektikleri yalnızlıkları anlatın 🙁

 13. Hayatta yalnız kaldığını düşünürsen hemen aynaya bakmalısın! Çünkü; hayatta insanı yalnız bırakmayan sadece kendisidir.

 14. Inanmam yalan öyle bısey yok bırak sende ınanma gecıcıdr ask bıter sonra sadece acısı sızlar yuregınde oda zamanla kaybolur gider. !

Bir Cevap Yaz