Kullanım Şartları

Guzelsozlerin.com web sitesi (bundan böyle kısaca (“GUZELSOZLERIN”) olarak anılacaktır) kişisel kullanım için, bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

(“GUZELSOZLERIN”) erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun, yöneticileri, editörleri, yazarları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve yetkilendirilen kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.

(“GUZELSOZLERIN”) ticari olmayan kişisel kullanımınız için tasarlanmıştır. Ayrıca, tamamen amatör bir site olup, kullanıcıyı bilgilendirme amacıyla hizmet vermektedir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, bize ulaşabilirsiniz.

(“GUZELSOZLERIN”) üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlayabilir, üçüncü kişilere ait sitelerdeki içerik kullanılabilir. Üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde işletilmemekte ve denetlenmemektedir. Bu bağlantılar, resimler ve yönlendiricileri kullanıp/kullanmamak tamamiyle sizin elinizde olmakla birlikte oluşabilecek her türlü sorumlulukta sizindir.

(“GUZELSOZLERIN”) ilişkin sistemde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve giderilmesi, sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanılarca kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

(“GUZELSOZLERIN”) üzerinde gezinirken ve/veya yorum yaparken, kendinize ait bazı bilgileri bizimlede paylaşmış oluyorsunuz. İşbu internet sitesi, sizinle ilgili olarak toplanan hiçbir bilgi, hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır, emin olabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların bilgi ve isteği dışında hiçbir şahsi/kişisel bilgiyi toplamayacaktır.

(“GUZELSOZLERIN”) üye olurken, yorumlarınızda ve/veya iletişim için kullandığınız e-mail adresinizi kesinlikle istenmeyen mail gönderimi yapmak için kullanmayacaktır. Yalnızca, yazılara ve/veya yorumlara özgür iradeniz ve e-mail adresiniz ile abone olmuş iseniz Gizlilik Politikası’na aykırı olamayacak şekilde tanıtıcı/bildirici mailler gönderilebilir.

(“GUZELSOZLERIN”) hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir. Aynı politika kullanıcı yorumları üzerinde de geçerlidir.