Kurban Bayramı Sözleri

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu kurban bayramın mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

En güzel anları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban bayramınızı kutlarım.

Kurban Bayramı sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca… Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı… Hayatın üzerindeki durdur düğmesine dokunun, kısa bir süre için hayatı durdurun! Mutlu bayramlar…

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak ‘merhabadır’ bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Kurban Bayramı’nızın büyük bir mutlulukla gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğiyle iyi bayramlar.

Minareden atlarım, Kurban Bayramını kutlarım.

Telefonum telefonunuzun Kurban bayramını en içten dileklerle kutlar, Allah’tan uzun batarya ömürleri diler.

Sevap kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı’nızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. İyi Bayramlar.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Bu bayramda hep birlikte aynı sofrada yer almasakta bayramda yanınızda olacağız mutlaka… Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Evinize gül kokusu essin, kalplerinize Allah iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Kurban bayramınızı kutlarım.

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider, nur olur. Gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Kurban Bayramınızı kutlarım.

Sen var ya sen… Dünyanın en karizmatik, yüreği sevgi dolu, çok yakışıklı (veya güzel), bilgili, centilmen birinin yazdığı mesajı okudun. Hadi iyisin, Kurban bayramını kutlarım.

Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz. Kurban Bayramın kutlu olsun.

Kurban Bayramı’nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

En güzel bayramların en güzel anıları sadece bugün değil, hergün size güzel bir anı olsun! Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Hayat nefes aldığımız kadardır. Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı kutlarım…

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmenizi diliyoruz.

Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

Bunu yazan tosun okuyanın Kurban Bayramı mübarek olsun.

Kur’an-ı Kerim’de inancın son bulmasın. Kalbin nur dolsun, Allah daima yardımcın olsun. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa, yorulalım hepimiz yarınki uğraşa… Tat alalım, varalım yüce Allah’a, erişelim birlikte nice bayramlara… Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Sayın abonemiz, eskiye ait namaz ve oruç borcunuz tespit edilmiştir. Amel defteriniz dolmadan lütfen borcunuzu ödeyiniz. Ahiret işleri genel müdürlüğü iyi bayramlar diler…

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın Nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Kurban Bayramın kutlu olsun.

Öyle bir bayram gülüşü savur ki göklere, eski zamanlara, gülücükler getirsin.. Öylesine içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mutlu bayramlar.

Bizi yataran Allah’a şükürler olsun. Bütün müslümanlara hayırlı olsun, Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban Bayramı geçirmenizi dileriz.

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Gecen barda, gündüzün cafede olsun. Altında X5’in üstünde Levis kotun olsun. Hap iç kafan güzel olsun, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan mübarek Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun Kurban Bayramınız bereketli olsun!

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah’ı hatırlatandır. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

En delice esen seheryeli, en güneşli günler, en parlak gecedir mübarek bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey umduğunuz gibi olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Mübarek Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle…

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri… Bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize… Nice Kurban Bayramlarına…

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle..

Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Hayat nefes aldığımız kadardır. Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır. Bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı kutlarız.

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bayramı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli iyi Bayramlar dileğiyle.

Kurban Bayramınızı kutlar, bu mübarek günlerin Allah’a ve Efendimize biraz daha yaklaşmak için vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim.

Allah bayramınızı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız kutlu olsun…

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramın mübarek olsun!

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Kurban Bayramın kutlu olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne… Bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun. Kurban Bayramın mübarek olsun!

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsun!

Delice esen seheryeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak “merhabadır” bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar az, geleceğin ise Demirel’in kafası kadar parlak olsun, Kurban Bayramın mübarek olsun!

Sayın değerli, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık! Kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kızı, insandaki nazı, yaratan Allah’tan iyi olmanı diler Kurban Bayramını kutlarım.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun Kurban Bayramın mübarek olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle… Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

Mübarek Kurban Bayramı tüm İslam Alemine Mübarek olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Hayırlı bayramlar!

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Sema kapılarının açık olduğu bu günde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar dilerim.

Yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, makamınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın mübarek olsun. İyi bayramlar.

Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu Kurban Bayramın mübarek olsun.

İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Bayramlar dileğiyle.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Oğuz boylu, Bozkurt soylu ey Müslüman Türk oğlu! Ocağın tütsün, soyun sürsün, kaderin gülsün. Başın dik,

Oğuz boylu bozkurt soylu ey müslüman türk oğlu ocağin tutsun, soyun sürsün, kaderin gülsün, basin dik, alnın acik, kilicin keskin, bayramin mübarek olsun.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Kurban Bayramın kutlu olsun.

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun…

Çocuk değilsem de artık. Bozuk paralar konmasada avucuma, şeker gibi insanlar biriktirdim çantama. Masal güzelliğinde bir bayram diliyorum, güzel yürekli dostlarıma. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban Bayramlarına…

Mesajların bedava olduğu bu günde sizin ve yedi ceddinizin, kandil, ramazan, kurban, yeniyıl, 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim, doğum günü, babalar ve anneler günü, 4 Eylül, Çanakkale Zaferi, Sivas Kongresi, Hatay’ın kabulü, Malatya’nın kayısı festivali, cemrenin düşmesi, pancar sökümü, Mart dokuzu, salça kaynatma, pekmez kaynatma ve her ne kadar önemli gününüz varsa şimdiden kutlu olsun. Daha sonra vay efendim bana mesaj atmadın, aramadın, sormadın dememeniz dileğiyle…

Küçücük olmak gerekirmiş bayram güzel geçsin diye… Biraz şeker, biraz sevgi gönderiyorum sana… Kalbin kocaman, içindeki çocuk küçücük kalsın diye… İyi Bayramlar

Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

Karnın şekerle dolsun, yanakların öpülmekten solsun, cüzdanını bücürler soysun. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Tatil günlerinizi mutlu bir şekilde geçirmenizi diler, iyi bayramlar dilerim.

Bu Kurban Bayramında da çok yardımseverim, bütün kurban yardımlarınızı kabul ediyorum.

Evinize huzur, kalbinize rahmet dolsun, Kurban Bayramınız kutlu olsun…

Ülkemizin barışa ve huzura hasret kaldığı şu günlerde mübarek Kurban Bayramının herkese sevgi, barış ve huzur getirmesini temenni ederim.

Kestiğiniz koç toklu, yeni yılınız umutlu, Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Yaz