Güzel Sözler

Menu

Yeni Yıl Sözleri


    

Geleceğimiz için umutlu, bereketli, 2014’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz.. Hep birlikte nice mutlu yıllar!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını.. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2015 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara…

Yine bir yıl başı geldi. Bu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar!

Her yeniyıl bir başka güzel.. 2015 yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Yeni bir yıla girerken herkese sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice mutlu yıllara…

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle…

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiçbirşeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Hedefsiz ve hayalsiz büyük şeyler yapılamaz. 2015 yılında tüm hedeflerinizin ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2015 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu bir yıl dilerim.

2014 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2015 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2015 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun… Nice Yıllara…

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice Yıllara!

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle..

Cevap verememek, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim.

Yeni yılını tüm yüreğimle kutluyor, daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum..

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2015 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle…

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun… Armağanınla yücel…

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu yıllar.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım… Nice yıllar, mutlu yıllar..

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2015 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar.

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!

Yeni yıl bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Rüya yarın hayalidir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin.. Yeni yılın kutlu olsun!

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Categories:   Güzel Sözler

Yorumlar

 • 06 Mayıs 2011 12:00

  Aysima

  En büyük vakit hırsızı, bulunduğumuz kararsızlıktır. 2012 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu senelere..
 • 28 Mayıs 2011 14:24

  Ercan

  Amelsiz büyük işler yapılamaz. 2012 yılında tüm amellerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.
 • 29 Mayıs 2011 13:32

  Hacer

  İnsanlar başkalarına yardım etseydi, herkesin işi görülmüş olurdu.. Yeni yıl paylaşım yılı olsun ve herkes birbirine yardım etsin inşallah.. Mutlu yıllar dilerim..
 • 04 Haziran 2011 13:25

  Sercan

  2011 yılında yaşananlar 2012'de yaşanmasın. Milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun inşallah..
 • 16 Aralık 2011 13:04

  Burak

  Kainatı değiştirmek istiyorsan yüreğine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. 2012 yılı senin başarılarının anahtarıyla bütün kapıları açacaktır.. Mutlu yıllar..
 • 28 Aralık 2011 09:22

  Feriha

  Gül için dikene razı olur musunuz? yoksa... Lafı uzatmadan söyleyeyim: Happy new year!
 • 28 Aralık 2011 13:41

  Merve ALDIN

  2012 yılının herkese sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle.. Çok güzel 2012 Yılbaşı Sözleri çok beğendim..
 • 29 Aralık 2011 21:53

  Doruk Dağcılık Kulübü

  Yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar yaşam boyu sağlık, mutluluk, başarı ile tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dileriz.
 • 02 Ocak 2012 07:25

  Çınar ASLAN

  Yeni yılınız kutlu olsun.
 • 30 Ekim 2012 18:30

  Cahit Kurt

  İnsan bir kalemdir ve kendi kaderini kendi yazar. Yeni yılınız da sizi güzel yerlere getirecek kader yazarsınız inşallah hepinize mutlu yıllar. :)
 • 13 Aralık 2012 13:40

  Canan Demir

  2013 herkese mutluluk, saglik, huzur ve bol kazanclar getirsin. Nice mutlu yillara Turkiye'min guzel insanlari..
 • 17 Aralık 2012 12:10

  Özlem Kaya

  Yeni yıl herkese sevgi barış mutluluk ve AŞK getirsin..
 • 28 Aralık 2012 13:50

  Adila Amrahova

  Herkes ister mutlu olsun. Mutlu olmak için ne lazım, evde huzur, sağlık, aşk ve para. 2013'de herkesin dileği hayatda gerçekleşmesi dileğimle. MUTLU YILLAR.
 • 31 Aralık 2012 14:35

  Fatma Sıla

  2013 yılının herkese mutluluk sağlık ve aşk getirmesi dileğiyle. MUTLU YILLAR!
 • 31 Aralık 2012 16:04

  İlhan Kızgın

  2013 yılı tüm insanların mutlu huzurlu sağlıklı geçmesi dileğimle iyi seneler.
 • 19 Ocak 2013 14:02

  Melike Şahin

  Mutluluk bankasından 2013 nolu hesabınıza 365 gün daha yatırılmışdır mutlu bir şekilde harcayın mutlu yıllar.
 • 28 Aralık 2013 21:59

  İlknur Ruveyda Çakıcı

  Harika, çok güzel olmuş!
 • 31 Aralık 2013 14:22

  Burcu Yıldız

  KARDEŞLİĞİN DOĞDUĞU SEVGİLERİN BİRLEŞTİĞİ BELKİ DURGUN BELKİ YORGUN YİNEDE MUTLU YİNEDE UMUTLU YİNE SEVGİ DOLU NİCE YILLARA :) :) :)
 • 31 Aralık 2013 15:26

  Rana Özbek

  Yeni yılın kellere saç, hastasına ilaç, züğürte para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, colaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır vermesini dileriz yeni yılda musmutlu yıllar...
 • 31 Aralık 2013 15:32

  Cenk Türker

  Sevgilisine taksitle yeni yıl hediyesi alıp taksit bitmeden ayrılacak olan arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun der iyi yıllar dilerim.
 • 31 Aralık 2013 15:35

  Nuray Sayarı

  Bugün sizi yıl boyu yoran, üzen olayları kişileri affedin, yeni seneye duru enerjiyle girmeye özen gösterin. SEVGİYLE...
 • 31 Aralık 2013 20:15

  Fethi Çelik

  Herkese sadece 2014 için değil ömür boyu mutluluklar dilerim...
 • 31 Aralık 2013 23:19

  Sibel Türker‏

  YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez... Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine... MUTLU YILLAR!
 • 31 Aralık 2013 23:30

  Zeynel Durmaz

  Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyorum. Ne diyelim gelen gideni aratmasın inşallah...