Güzel Sözler

Menu

Yalnızlık Sözleri


    

Alışamadım sensizliğe, alışamadım senin çekip gitmelerine, ve malesef alışamadım gülmeye özür dilerim hayat yine yalnızım!

Boş odamda yine ben ve sana bestelediğim şarkılarla başbaşa kaldım ben yine sensiz ve yine yalnızım sevgilim.

Çok vagonlu bir trende her istasyonda yeniden başlayan çok seferli bir yolculuktur yalnızlık!

Yalnız, biri olsun isterken. Yalnız biri oldum istemeden..

İnsanlarla uzun süre yaşayamıyorum. Sonsuzluğun payından bana biraz yalnızlık gerek..

Yorma kendini; Bırak hayatına eşlik etmek isteyenler seninle gelsin.

Hep korkarız yalnızlıktan ama bil ki yalnızsan; Yalancı arkadaşların, iki yüzlü dostların ve çekip gidecek bir sevgilin olmaz.

Yalnızlık sana gelirken yolları günlerin ardında bitirmek; senden giderken yollarda “ömrümü” bitirmektir.

Sonunda yalnız kalacağımı bilseydim seni değil, hayallerle yaşamayı tercih ederdim.

Bir gece kapını çalarsa yalnızlık; açma bırak dışarıda kalsın! Hayat ne kadar zor ve acımasız olsa da hayatı öyle mutlu yaşa ki kapıdaki yalnızlık, yalnızlığından utansın.

Ortalık aşık kaynıyor, yalanın vergisi yok herkez çok seviyor!

Kalbim ağrıyor seni andıkça, gözlerime vuruyor kalbimin ağrısı ağlıyorum ve ağladıkça sana lanet ediyorum.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Ne yıldızları istiyorum, Gece yarılarıma.. Ne güneşi istiyorum, Karanlığıma.. Çok değil Birtanem, sadece seni istiyorum, Yalnızlığıma..

Yalnız kaldıysam sebebi ben değil, dünyadaki sahte oyunculardır!

Kadın, duygusal olduğu kadar duygularını bastırabilen bir varlıktır. bu yüzden bir erkeğin hayatını altüst edebilme yeteneğine sahiptir.

Sesini özlemişken suskun kalbim, hala git diyorsun bana, bırak diyorsun beni hayatımla başbaşa, peki sen böyle istiyorsun ya ben ne yapayım ölümün soğuk kucağında?

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Yalnızlığımın başladığı yerde, korkularım bitmiş demektir.

Her zaman kışları yaşadım. Hep bir adım geride kaldım. Yalnızlığımla, hayatı bir köşeden izledim. Ben böyle mutlu olmasınıda bildim.

Son kez duydum sesini titrek ve ürkekdi sakladığın bir şey vardı belli, adı yalnızlıktı cümlelerde gizli..

Kaderim sensizlikse, kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım.

Yalnızlığım seni unutmayla biticekse seni unutmak için kalbimi sökerdim ama benim kaderimde yazılı yalnızlık.

Bir gülüşün vardı beni hayata bağlayan, giderken en çok sözlerin oldu beni hayattan koparan.

Seninle bir çekirdek ailenin yapı taşlarını oluşturmak isterken, sen ne çekirdek bıraktın ne taş bıraktın deprem gibi geldin ve gittin.

Asla unutmadım ve unutmayacağım! Bu kalp seni unutmak için sevmedi yalnız kalsamda hayalinle avunmasınıda öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı öğrettim!

Bir yalnızlığıma sarılır ve ağlarım, güvenim sadece yalnızlığıma.. Çünkü, yalnızlık beni asla bırakmaz ve aldatmaz.

Korkum sevmek değil; korkum sevipte ayrılmak. Korkum kurşun yemek değil; kalleşçe arkadan vurulmak. Korkum ölüm değil, unutulmak.

Sen yalnızlık nedir bilir misin? Bilseydin beni terk etmezdin! Sen ölüm nedir bilir misin? Şimdi ölümü senden daha çok sevdim!

Yalnızlık ömrüm boyunca tanımadığım bir yabancıydı, onunla şimdilerde beraber uyanıyoruz. Her yeni güne iki yalnız, şarkılar yazıyoruz..

Categories:   Güzel Sözler

Yorumlar

 • 25 Ekim 2012 21:02

  Davut Tarhan

  Sevmek suçsa; cezam idam olsun. Cezam idamsa; celladım sevgilim olsun. Celladım sevgilim ise; ismi …… olsun. İsmi …… ise; canım feda olsun.
 • 14 Kasım 2012 23:51

  Okan Uçar

  Benim, bu hayatımda karlar fırtınalar var. Çektiğimi bilse dağlar taşlar hep ağlar. Kimselere vermesin tanrım böyle çileler, insan dertli olunca hiç bitmezmiş geceler..
 • 27 Kasım 2012 21:29

  Merve Tatlı

  Yalnızlık ölmektir. Yalnızlık rabbime mahsus deriz ama insanoğluyuz aşk olunca yanlız bize miras kalıyor.
 • 29 Kasım 2012 11:11

  Ayşe Bol

  Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde, nede ıssız çöllerde olmaktır. Yalnızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır.
 • 15 Aralık 2012 21:58

  Ahmet Emre Akçay

  Ben hiç yalnız kalmadım ki, yalnızlık hep yanımdaydı benim..
 • 19 Aralık 2012 15:27

  Yılmaz Yavuz

  Sen, seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.
 • 28 Aralık 2012 12:02

  Safiye

  Sesini özlemişken suskun kalbim, hala git diyorsun bana, bırak diyorsun beni hayatımla başbaşa, peki sen böyle istiyorsun ya ben ne yapayım ölümün soğuk kucağında?
 • 14 Ocak 2013 21:20

  Ebru Gül

  Yağmurdan sonra buğulu camlara titreyen ellerimle yalnızlığımı yazdım. Gecelerde yalnızlıgıma gündüzlerde karanlığıma şiirlerde mısralarıma seni özlediğimi yazdım. Sensiz geçen hergüne yalnız yürüdüğüm yerlere elimdeki sigara ile vefasızlığını yazdım. Yalnızlığa terk ettiğin kişiliğini unuttuğum yüzünü göremediğim aynalara seni sevdiğimi yazdım.
 • 03 Mart 2013 18:53

  Asya Serin

  Karıya kıza bakacağına, Karına kızına bak...
 • 04 Mart 2013 07:23

  Tuncay Mezili

  Aynı sözcüğü tekrarlamak çoğu zaman işe işe yaramaz. Çünkü, ne akan suyun önüne geçebilirsin ne de vazgeçen birinin peşine düşebilirsin.
 • 10 Nisan 2013 09:14

  Banu Türkoğlu

  Sonunda yalnız kalacağımı bilseydim; seni değil, hayallerle yaşamayı tercih ederdim.
 • 05 Mayıs 2013 12:39

  Halilcan Demirel

  Süper sözler! Bende şunu eklemek istiyorum; “Herkesin sigarası aynı yanar ama dumanındaki hayalleri farklıdır.”
 • 06 Mayıs 2013 17:49

  Açelya Bayaz

  Değer verdiğin insan senin değerini bilmiyorsa, bırak kendi değeriyle kalsın...
 • 06 Haziran 2013 21:39

  Yunus Gedik

  Koca bir şehrin orta yerinde yığılıp kalmak gibiydi seni sevmek... Etrafım ne kadar kalabalık olsada, seni, sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek...
 • 15 Temmuz 2013 21:30

  Lies and Games

  Bazen yalnız kalmak herşeyden uzaklaşıp yeni bir sayfa açmak istersin ama geçmişin seni rahat bırakmaz en sonunda ise öyle bir duruma gelirsin ki aynaya baktığın kişi asla sen olamazsın.
 • 09 Ağustos 2013 04:21

  Mehmet

  Aslında yalnızlık, herkes uyuduğunda yanında kimsenin olmadığını farkedebilmektir. Kendi kendine kafayı yediğin, bazende rahatladığın zamandır. Ne gözün bir şey görür ne de bir şey hissedersin sadece beyninin sana yapmış olduğu baskının sesini duyarsın. Yalnızlık zordur tabi hiçkimse bilmez tadını sadece çekenler anlar, anlar anlar ve susar... Keyfine bak dostum kimse için kendini üzmeye değmez, çünkü kendin için yaşarsın inan kimse için değmez...
 • 20 Kasım 2013 22:25

  Mustafa

  Aşıksan ve birini seviyorsan oynarsın hayatla dalganı geçersin ama aşkın seni terkedip yalnız kalırsan aynı şeyi hayat yapar sana. Yapabiliyorsan hissettirmiceksin yalnızlığı hayata eğer yapamıyorsan sana yardım edecek tek kişi var hayatta oda SENSİN çünki artık yalnızsın. Ama unutma insan yalnız kaldığında işte o zaman anlar aslında yalnızlık bir başlangıçtır...
 • 03 Ocak 2014 01:30

  Yağmur Öztürk

  Gel çare ol paslanmış hislerime, erit içimdeki tüm buzları sıcaklığınla... Bugün öyle ihtiyacım var ki sana...
 • 13 Ocak 2014 18:32

  Ece

  Yollar seni bana anlatır ne zaman gezecek olsam Ve aynı anda gözlerim de yaş fırtına ise ismini kulağıma fısıldar Sen nereye gitsem sen kime baksam o güzel yüzün Hep aklıma geliyor O güzel gülüşün Ama bunların hiç birini anlatamıyorum Yalnızlık arkadaşım oldu Sırlarımı yalnızlığa anlatıyorum dert ortağıma...
 • 21 Ocak 2014 13:01

  Güneş Eş

  Bence sözleriniz o kadarda yalnızlığımızı anlatmıyor. Neden diye soracak olursanız çünkü hep böyle çok kullanılan herkes tarafından bilinen sözler yazmışsınız daha çok yetişkinleri değilde böyle ergenlerin ergenlik çağında yaşadığı yalnızlıkları anlatan sözler yazsanız çok daha güzel olur ve herkes tarafından da çok okunup çok tavsiye edilirsiniz. Bence biz gençlerin düşüncesi bu tamam mı lütfen dikkate alın ve ona göre sözler yazın. ;)
 • 21 Ocak 2014 13:10

  Revan Solmaz

  Hep böyle sevgili yüzünden çekilen yalnızlıkları yazmışsınız ya neden birazda böyle insanlar yüzünden çekilen yalnızlıkları yazın sanki insanlar hep sevgili yüzünden mi yalnızlık çeker onca insan arasında kendini yalnız hissedersin mutsuz hissedersin hiç bir şey seni mutlu etmez ama bu mutsuzluğun ve yalnızlığın sevgili yüzünden değildir bir yerden sonra hiç bir şeye tahammülün kalmaz ne insanlara ne yaşamaya kısacası hiç bir şeye ya o yüzden insanların birazda kendi çektikleri yalnızlıkları anlatın :(
 • 22 Ocak 2014 23:56

  Cansu

  Hayatta yalnız kaldığını düşünürsen hemen aynaya bakmalısın! Çünkü; hayatta insanı yalnız bırakmayan sadece kendisidir.
 • 02 Mayıs 2014 18:56

  Hamide

  Yanlızlık dediğimiz şey kolay geliyor ama onu yaşayınca gerçekten ne demek olduğunu daha iyi anlıyorsun.
 • 02 Ağustos 2014 16:01

  fatih

  Inanmam yalan öyle bısey yok bırak sende ınanma gecıcıdr ask bıter sonra sadece acısı sızlar yuregınde oda zamanla kaybolur gider. !