Elveda Sözleri

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Kırmak değil kazanmak isterdim, üzmek değil güldürmek isterdim, gel bana benimle yaşa demek isterdim ama elveda demek istemezdim sana kusura bakma.

Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık bu son satırlarım iyi oku belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! Elveda sana ve senin hayatına elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Yaşanacak bir ömrüm varmı bilmiyorum yarın neler olucak kestiremiyorum sadece aklımda bir sözün kaldı ağlıyorum elvedalara yelken açıyorum.

Güzel mektuplar yazmak vardı sana, içinde aşk kokan kelimeler yollamak vardı sana. Aslında kelime değil kalbimi yollamak isterdim, elvedalar yollamak istemezdim sen istedin istediğini elde ettin elveda sana.

Oyuncak gibi hayatım sanki yap boz gibi kaldı bedenim ortada biri gelip kalbimi kırıyor diğeri yapıyor sonra yine kırıyor neler çekiyorum bilmiyorum her sonda elvedayla yüzleşiyorum ve ölüme gidiyorum ne kadar devam edicek bilmiyorum.

Sipariş aşkların bir menüsü olmuşum bu hayatta kim istediyse aldı gönlümü sahte gülücüklerle sonra kuru bir elvedayla kaldım hayata ölümle baş başa.

24 saat içinde neler yaşadık film gibi neleri kazandık neleri kaybettik, aşkım derken birden nefret ettik severken birden kalplerimize küsüp gittik, şimdi elvedalar için sebepler çoğaldı ayrılıklar için sebeplerimiz elimizde ya sen bana elveda de yada ben sessizce sensizliğe gideyim!

Kalbim ağrıyor artık çekemiyorum derdi kederi yalanları, yaşamak haram artık gülemiyorum sevemiyorum istemiyorum, karamsar bir dünyadayım aydınlatamıyorum başaramıyorum korkuyorum, elveda demek istiyorum gidiyorum bitiriyorum ve hayata gülüyorum!

Yüzüne son kez bakacağım bendeki yırtık resminde. Şimdi elveda diyorum sana. Gerçek dünyada görüşmek üzere, seni seviyorum.

Sensizliğimi yazdım gecelerime. Acılarını yaşadım uykusuzlukların. Hüzünlerinde uyandım rüyalarımın ve sen yine yoktun. Sensizliğime elveda, elveda acı aşklara.

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Yaz