Güzel Sözler

Menu

Babalar Günü Sözleri


    

Ailemin reisi, büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim herşeyim! Babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdigimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim Babam.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun.

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin.. Babalar günün kutlu olsun.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun.

Categories:   Özel Sözler

Yorumlar

 • 06 Haziran 2011 16:09

  Hülya Ercenk

  Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.
 • 11 Haziran 2011 23:01

  Canım Babam

  Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.
 • 14 Haziran 2011 16:35

  Merve Koca

  Aşık olduğum tek bir erkek var onu da annem kapmış! :( Babalar Günün Kutlu OlsunNnnNnnn babacım ! :)
 • 17 Haziran 2012 01:12

  Erhan Akalın

  Sen gülersen herkes güler sen ağlarsan herkes ağlar benim kalbim kanar babalar günün kutlu olsun. (yorgun savaşçı) ERHAN.
 • 17 Haziran 2012 10:19

  Aysel Aydemir

  Benim babam yok, bundan 16 yıl önce vefat etti. Babanızın kıymetini bilin ve babalar gününüz kutlu olsun.
 • 17 Haziran 2012 10:51

  Fatih Ersoy

  babacığım seni çok seviyorum beni hep iyi hisettiriyor varlığın bizi birleştiriyor sen başkasın... başarın gücün eşsiz bakışın gülüşün en iyi arkadaşım adını yüreğime kazıdım canım babam.
 • 17 Haziran 2012 11:14

  Muazzez Koçlu

  Sen geldin bereket doğdu, sen gittin karanlık doldu, bu dünya yalandır babalar gerçektir. Canım babacığım eve ekmek getiren, karnımızı doyuran sensin, canım babacığım babalar günün kutlu olsun.
 • 17 Haziran 2012 12:21

  Nursena Atasoy

  Varlığın hep yüreğimi ısıttı bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun.
 • 17 Haziran 2012 14:52

  Derya Akar

  Baba çınar gibidir meyvesi olmasada gölgesi yeter.
 • 17 Haziran 2012 21:52

  Beyza Caner

  Bütün babaların Babalar Gününü kutluyorum...
 • 17 Ocak 2013 14:22

  Dilan Polat

  dön babacığım geç olmadı babacığım sen kalbimde solmadın acılar seni unuturmadı dön babacığım unutmadım seni seni çok seviyorum babalar günün kutlu olsun :)
 • 17 Ocak 2013 19:25

  Fehmiye Tektaş

  Burdan bütün babaların babalar gününü kutlar saygıyla anarım.
 • 10 Haziran 2013 12:20

  Büşra Sezer

  Benim babam dünyanın en iyi yürekli, anlayışlı babasıdır! Ben buradan kendi babamın ve tüm babaların babalar gününü kutluyorum.
 • 12 Haziran 2013 13:07

  Esma Aktaş

  Prenses olmak için bir Prens’e ihtiyacım yok! Ben zaten Kral’ın kızıyım! Tüm Kral’ların Babalar gününü kutlarım!
 • 13 Haziran 2013 16:57

  cemre öztürk

  Babacığım sen şu dünyadaki en güçlü insansın! Sen süperman’e bile bin basarsın :) Seni çok seviyorum babalar günün kutlu olsun... <3
 • 15 Haziran 2013 18:20

  İsmet Gözen

  Bütün babaların babalar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
 • 16 Haziran 2013 11:31

  Derya Neytin

  Babacığım; dün, bugün, hergün yanımda olduğun için sana çok teşekkür ederim. Seni herşeyimden daha çok seviyorum. Babalar gününü kutlarım!
 • 15 Haziran 2014 10:55

  Kürşat Güngörür

  Ailemin reisi, büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim herşeyim! Babalar günün kutlu olsun.