En iyi Bayram Sözleri

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayramı geçirmenizi diliyoruz.

Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına; sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olmasına vesile olması dileğiyle bayramınız mübarek olsun.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Özlediğiniz o eski bayramlar tadında, birlik ve beraberlik duygusu içinde; bereket dolu bir bayram dilerim. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah’ı hatırlatandır. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun. Bayramınız kutlu olsun.

En güzel anıları birlikte paylaşmak, en güzel hatıraları tazelemek dileği ile mübarek bayramınızı tebrik ederiz.

Mübarek Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Bayramınız kutlu olsun.

İçinde mutluluk, gözlerinde sevgi, kalbinde umut ve her daim sevdiklerinle bir arada olacağın nice bayramlarımız olsun, kurban bayramınız kutlu olsun.

Bereket, bolluk, huzur ve mutlulukla geçecek, yürekte umutsuzluğun hiç bir zaman yer bulmayacağı bayramlar dilerim.

Bayramlar insanların küslük gibi duygulardan uzaklaştığı, sevgi ile birbirine kenetlendiği en önemli günlerdir. Bu mübarek günde sizin de küslüğünüz son bulsun, ramazan bayramınız mübarek olsun.

Mübarek bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; milletimize huzur, bolluk ve refah getirecek nice bayramlar dilerim…

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz