Bayram Tebrik Etme Sözleri

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, yuvanız bereketli olsun. Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram geçirmenizi dilerim.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Bayramınız bereketli olsun!

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Bayramını tebrik ederim.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, yuvanız bereketli olsun. Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram geçirmenizi dilerim.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günü de birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramımızı tebrik ederim.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlardan gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle bayramınızı tebrik ederim.

Evinize gül kokusu essin, kalplerinize Allah iyilik versin, bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramının büyük bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup, evinize bereket getirmesi dileğiyle; İyi bayramlar.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bir cennet temennisi, bir huzur beklentisi, bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmek dileğiyle; Kurban Bayramınızı tebrik ederim.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir, yarınlara niyettir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz