Özür Sözleri, Bir başka Özür Sözleri sitesi ve En iyi Özür Sözleri sayfası ile sizlerleyiz!

Hayatta birçok kötü olayla karşılaşmış güçsüz çocukların hayal gücü üstün düzeydedir; Böylesi çocuklar, düş kurup dururlar hep.

Alfred Adler Sözleri

Özür Sözleri 19 / 04 / 2015

Özür Sözleri
Google Reklamları

Ağlamalar teselli etseydi, beni affetmen için sana denizler hediye ederdim.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!”

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Ey dost! Aklımda, fikrimde ve zikrimdesin. Bana hayat veren iksirdesin! Gözden ırak olsanda sen her zaman aklımdasın. İyiki varsın..

Olmuyor! Bir türlü uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum.

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için.. Özür dilerim seni orda beklettiğim için.. Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla..

Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum.. Söylemeliyim artık. Şey.. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum; Özür Dilerim!

Günlerdir özürümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Bu hazır mesaj ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin!

Aşkım, kalbim her şeyim sensin, birtanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim. Seni seviyorum..

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. Ne olur beni affet!

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum!

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben.. Affet, n’olur!

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni affet.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Üzüntümü anlatacak kelime yok, cümle oluşturamıyorum. Olanlar için gerçekten, cân-ı gönülden çok üzgün olduğumu bilmeni istiyorum ve çok özür dilerim.

Sayfalar: 1 2
“Özür Sözleri” yazımız için (17) yorum bulunuyor!
 1. dertli_ 6 Mayıs 2011, Cuma | 12:17

  Sen parıltılı bir güneşsin ama artık bulutları dağıt sadece gözlerimi kamaştır…Olur mu? Affet Beni aşkımcım :(

 2. kubra 28 Mayıs 2011, Cumartesi | 14:29

  Afedersin bebeğim insanlar hata yaparak Hatalarını telafi Ederler Sende hatamı telafi Etmemde yardım Edersen Özür Dileğimi kabul Edermisin?

 3. serdem 29 Mayıs 2011, Pazar | 13:28

  Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim. aşkom :(

 4. erdem 4 Haziran 2011, Cumartesi | 13:27

  özür dilemek büyüklükse özürü kabul etmekte bir erdemliktir dimi?

 5. Merve Doğan 26 Şubat 2012, Pazar | 07:12

  Aşkım Birol’um sende çok özür dilerim, affet beni aşkımızı harcamayalım. Ben senden sonra kimseyi sevemem aşık olamam sen benim için çok değerlisin bebegim.. Senden tek istegim eskisi gibi olalım ben yine sana kocacığım diyeyim sana sımsıkı sarılayım sen bana karıcığım dee ama affet beni bitanem. SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM BİROL’UM AFFET BENİİ.. <3 BiRoL ÇeLiK <3 MeRvE DoĞaN <3

 6. Eslem Ateş 29 Mart 2012, Perşembe | 15:13

  aa ben bu kadar şeye gelemem ne kadarda duygusalsınız inanmıyorum size..

 7. Tuba 15 Mayıs 2012, Salı | 12:54

  Çok özür diliyorum Şükrü beni affet bi hata yaptım o sözleri söylemem hataydı nolur affet..

 8. Ayşegul Baltalar 24 Mayıs 2012, Perşembe | 06:58

  İnsanda güzel olan yüzdür yüzde güzel olan gözdür ama insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. Ben bunu anladım özür dilerim aşkım hamza solak

 9. Mine Aydın 25 Mayıs 2012, Cuma | 00:27

  Seni affetmek büyüklükse bırak şu yalan dünyada biraz küçük kalayım!

 10. Nilay 25 Mayıs 2012, Cuma | 16:56

  Çikolata tatlı ama senin kadar değil, seni herkes sevebilir ama benim kadar değil. Beni affedebilir misin aşkım? :(

 11. Merve Çakır 14 Haziran 2012, Perşembe | 21:32

  Ben de senden ve bu yorumu okuyan kişilerin önünde senden ÖZÜR DİLİYORUM yani I’m SORRY.

 12. Yasin İspir 17 Temmuz 2012, Salı | 11:18

  Aşkım seni çok seviyorum seni kırdıgım için çok ama çokk özür dilerim.

 13. Merve 5 Ağustos 2012, Pazar | 11:27

  Senin için mavi giyer bulut olurum seninn için yeşil giyer bahar olurum beni affedmen için sana kurban olurum :( Askım..

 14. Ramazan Dağcı 28 Ağustos 2012, Salı | 16:24

  Özür dilemek çok kolay ama kabul edilmesi çok zor.

 15. Hayrullah Gültepe 31 Ağustos 2012, Cuma | 11:22

  Yerinde söz söylemesini ve nasıl davranması gerektiğini bilen kişi özür dilemek zorunda kalmaz.

 16. Yusuf Hüzmeli 17 Eylül 2012, Pazartesi | 15:21

  Çok özür dilerim ben bi hata yaptım affet beni hadi be büyüklük sende kalsın kırma beni

 17. Azra Soydan 18 Kasım 2012, Pazar | 23:56

  Özür dilerim tatar özür dilerim aşkım senden habersiz çekip gittiğim için özür dilerim umarım birgün bu asi kızı affedersin.