Gurbet Sözleri, Bir başka Gurbet Sözleri sitesi ve En iyi Gurbet Sözleri sayfası ile sizlerleyiz!

Gitmek için sebep çoktur; Ama sevmeye bahane arar kalan. Unutma, kapının koluna uzanacak yaşa geldiğinde, gitmeyi öğrenir insan.

Paulo Coelho Sözleri

Gurbet Sözleri 02 / 03 / 2015

Gurbet Sözleri
Google Reklamları

Gurbet acı gelir sözlerime, dayanamaz oldum hasretine.

Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki! bir yerlerde özlenmişsindir.

Giderim ben umutsuzca yelkensiz gemi misali hasretin vurur beni vefasız bir hançer gibi sanmaki korkarım ben ölümden.. acı ayrılıktan korkarım sensizlik ne demektir bilemezsinki ayrılıktan acı ölümden.

Elimde denizden çaldığım bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin.

Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim..

yoruldum artık gurbet ellerde memleket özlemi yüreğimde..

yardan ayrılmak ne zormuş, gurbet yardan daha zormuş

Hasretim rengine siyah mı desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya ölürdüm görsem ömrümden uzansa sensiz geceler

Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun,döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen hergün…

Hasretin öldürdü beni ! Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, Bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası, Gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemişmiydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

“Gurbet Sözleri” yazımız için (1) yorum bulunuyor!
  1. fidan 18 Mayıs 2011, Çarşamba | 12:24

    yardan ayrılmak ne zormuş, gurbet yardan daha zormuş