Doğum Günü Sözleri, Bir başka Doğum Günü Sözleri sitesi ve En iyi Doğum Günü Sözleri sayfası ile sizlerleyiz!

Aşk; İki insanın bilinçlerini birleştirme çabasıdır. Boşuna bir çaba, çünkü insan kendi bilincine mahkumdur.

Jean Paul Sartre Sözleri

Doğum Günü Sözleri 26 / 04 / 2015

Doğum Günü Sözleri ve Resimleri
Google Reklamları

Arkadaşlar yıldızlara benziyor, bir çoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını bilirsin. Kalbim hep seninle, Mutlu yıllar.

Bugün bir çok kişiden doğum günü sözleri duyacaksın, ama şu an okuduğun en farklısı. Çünkü tamamiyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Tek istedğim bugün dilediğin tüm isteklerin gerçek olması. Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğumgününü en içten dileklerimle kutlarım..

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum.. Doğumgünün kutlu olsun.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğumgünün kutlu olsun.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara..

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Mutlu yıllar..

Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim.. Nice güzel doğum günlerine..

Uyarı! Bu mesaj aşırı sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu senelere..

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene, karakollar beni alır sorgular gecelerce, hiç bekleme belki gelmem gelemem senelerce..

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun..

Yeni bir yıla başlarken, sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların, felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice yıllara..

Nice mutlu yıllara, doğumgünün hatrına, unutmak zor olsada, arama bundan sonra!

İşte bir yıl daha bitti, lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki her canlı aynı şeyi yaşıyor. Bu senenin sonunda arkana baktığında umarım ”harika bir yıldı” dersin.. Yaş günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kartanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun!

Dünya’da bir çok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da ş anda bu mesajı okuyor.. Nice yıllara..

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir ”hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar dileğiyle..

Dünya’da eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun!

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun..

Belki mutlusun, belki hüzünlü, belkide kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin.. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar..

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen.. Doğum günün mutlu olsun.

Hatırlar mısın? Doğduğun günü.. Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşaki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse.. İyi doğdun, nice yıllara..

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun.

Sana yüzbinlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum.. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsada her zaman kalbimdesin.. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz.. Doğum günün kutlu olsun..

((¯`»¦«´¯)) Doğum Günün Kutlu Olsun! ((¯`»¦«´¯))

¤ۣۜ..¤ | ((Doğum Günün Kutlu Olsun)) | ¤ۣۜ..¤

๑ஐ๑((-_-))๑ஐ๑ Doğum Günün Kutlu Olsun ๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Oº°‘¨(Doğum Günün Kutlu Olsun)¨‘°ºO

<º))))><.·´¯`·.(Mutlu Yıllar)¸.·´¯`·.¸><((((º>

Üzgünüm! Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara..

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en iyisini en güzelini yaşar, hayatın boyunca başarı merdivenlerini kolayca tırmanırsın. İnşallah yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Nice mutlu yıllara..

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek herşeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

O büyük gün daha dün gibi; Resimler sarardı ama doğum günü pastamızın tadı hala damağımda! Bu sene böyle olsun, yakında görüşmek üzere nice yıllara..

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şeklde olmasını dilerim. Nice yıllara..

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu yıllar hayatım..

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Kelebeğin kanadı kadar hafif olsun kederlerin, doğum gününde bu pasta tam sana göre bebeğim.. Nice yıllara sevgilim, Doğum günün kutlu olsun.

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinde hissedeceğin, ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle..

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun.

Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi, ister yak, ister serinlet, seni seviyorum aşkım. Doğum günün kutlu olsun..

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara..

Önce kardın, eridin çağlayan oldun. Goncaydın, açtın gül oldun. Gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki doğdun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsakta, bu günü yaşama inat çocukca yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, sevgilerin en güzelini tadar, başarı merdivenlerini bir bir tırmanırsın. Hakettiğin güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum gününü tebrik ederim.

Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Sevmeyi sevilmeyi hakeden yüreğinle hayata hoşgeldin. Doğum günün mutlu olsun.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle.. Mutlu yıllar..

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

“Doğum Günü Sözleri” yazımız için (40) yorum bulunuyor!
 1. meltem 22 Mayıs 2011, Pazar | 20:29

  Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek. Yemesin karpuzu kelek. Bugün doğan bir melek.

 2. zeyno 1 Haziran 2011, Çarşamba | 20:15

  Hepi de böthtey tu yu,hepi de börttey tu yu. :D:D üfffleeee :Pp

 3. Feriha Kara 31 Mayıs 2012, Perşembe | 06:24

  Bence çok güzel doğum günü sözleri var. Sanırım birçok yerden toplanan internetin en güzel doğum günü mesajları burada..

 4. Alperen 8 Temmuz 2012, Pazar | 11:13

  ben cok beğendim :D

 5. Fatma Kaykı 8 Ağustos 2012, Çarşamba | 13:33

  Bencede bu doğum günü sözleri adeta göz kamaştırıyor :D

 6. Kelem 11 Ağustos 2012, Cumartesi | 13:24

  Bence de çok güzel doğum günü mesajları var. Hatta internette gördüğüm en güzel site burası.

 7. Neslihan Ayhan 15 Kasım 2012, Perşembe | 12:13

  Çok güzel sözler beğendim.

 8. Yaprak Yazgı 25 Kasım 2012, Pazar | 13:19

  Çok sıkıcı sözler ve basit.

 9. Satı Çelik Özertural 25 Kasım 2012, Pazar | 18:00

  Sözleri çok beğendim. Çok güzel doğum günü sözleri olan bir site..

 10. Ezgi Su 25 Kasım 2012, Pazar | 18:13

  Çok güzel bir site çok beğendim.
  Bugün halamın doğum günü bu siteden sözler yazdım. Yazdığım sözleri beğenir…

 11. Ezgi Su 26 Kasım 2012, Pazartesi | 15:04

  Halam sözümü çok beğendi..
  Bir sözde ben yaptımmm. Sözüm şu;
  Yeni yaşını mutlu ve huzurlu yaşaman dileğiyle..
  BULUTSUZ GÜNLERİNDE YARDIMCI OLDUĞUM GÜNEŞLERİ AÇTIĞINDA YENİ YAŞINA GİRMENDE GÜLLER AÇTI YÜZÜNDE..
  HALAMI ÇOK ÇOK çOK ÇoK çOk ÇoK sEvİyOrUm benim canım halam..

 12. Öykü Çakmak 3 Aralık 2012, Pazartesi | 19:56

  Çok güzel.

  Bugün bir çok kişiden doğum günü sözleri duyacaksın, ama şu an
  okuduğun en farklısı. Çünkü tamamiyle sevgiyle yazılmış bir mesaj.
  İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

  Sanırım bunu kullanıcam :)

 13. Nur Sema Bakar 17 Aralık 2012, Pazartesi | 09:53

  Bugün bir çok kişiden doğum günü sözleri duyacaksın ama şu an okuduğun en farklısı çünkü tamamiyla sevgiyle yazılmış bir mesaj iyi ki varsın! Doğum günün kutlu olsun (:

 14. Asude Ertan 24 Aralık 2012, Pazartesi | 18:03

  Canım babacım doğum günün kutlu olsun iyiki doğdun.

 15. Türkan İzmir 5 Ocak 2013, Cumartesi | 12:23

  Ben bu siteden arkadaşımın doğum gününe iki güzel söz buldum.
  Bir Meltem’den, bir de siteden..

 16. Buse Tetik 8 Ocak 2013, Salı | 18:38

  Diğer sözlerine de baktım onlarda harika..

 17. Aylin Kara 31 Ocak 2013, Perşembe | 15:25

  Bence Ezgi Su haklı değil. Haklı olsa öyle bişe demez ayrıca sözlerde hoş ve ilgi çekici Ezgi Su seni kınıyorum.

 18. İpek 4 Şubat 2013, Pazartesi | 14:23

  Harika, müthiş, süper, bayıldım! Çok hoş, çok duygusal…

 19. Özlem Boran 9 Şubat 2013, Cumartesi | 12:24

  Çok beğendim harika sözler varrr.

 20. Sümeyra 9 Nisan 2013, Salı | 16:39

  Harika! Çok iyi doğum günü sözleri var. Bu sözleri pastanın üzerine de yazsak fena olmaz. ;)

 21. Ayşe Ozdemir 10 Nisan 2013, Çarşamba | 20:22

  Herkesin bi sevdiği bi değer verdiği vardır benim de var o öl dese ben ölürüm CANIM DEDEM doğum günün kutlu olsun :)

 22. Ersin Erdoğan 21 Nisan 2013, Pazar | 12:05

  Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

 23. Başak Ela 2 Mayıs 2013, Perşembe | 19:19

  Mesajlar süper yazanın ellerine sağlık bende canım kankam yani akrabam Ela’ya yazdığın için :) Aramızda kalsın (yarın onun doğum günü) mutlu yıllar Ela :)

 24. Ebru Aktaş 5 Mayıs 2013, Pazar | 15:00

  Çok iyi sözler! Söz konusunda iyi olmadığım için bu sözlere bir de kendi düşüncelerimi katınca cidden süper oldu! Arkadaşım çok beğendi, teşekkürler.

 25. Ecem Çakmak 1 Haziran 2013, Cumartesi | 14:59

  Çok güzel doğum günü için sözler var hepsine bayıldım :)

 26. Seda Guler 3 Haziran 2013, Pazartesi | 21:38

  Yokluğun yağmura yazı yakmak kadar zor! Sensizlik ölüm kadar acı… Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin! İyiki doğdun birtanem!

 27. Ayşen Akgül 6 Haziran 2013, Perşembe | 14:47

  Çok güzel sözler var arkadaşlar. Bu sözlerden esinlenip arkadaşıma bir mesaj yazmışım süper oldu :) Kendiside çok sevindi ;)

 28. İlknur Ceydaçelik 26 Haziran 2013, Çarşamba | 12:46

  En güzel doğum günü sözleri burada, başka yerde aramayın ;)

 29. Mukaddes 16 Temmuz 2013, Salı | 14:21

  Arkadaşlar neden doğum gününde doğanları kutluyoruz? Bence doğum gününde doğanları değilde onu doğuran annaları kutlamalıyız. Saygılar.

 30. Buse 18 Temmuz 2013, Perşembe | 11:35

  Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek. Yemesin karpuzu kelek. Bugün doğan bir melek.

  suğal meral :D

 31. Tuncer 28 Ağustos 2013, Çarşamba | 15:36

  Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. İyi ki varsın hayatım dünüm bugünüm yarınım. Mus Mutlu hep birlilkte nice senelere hayatım. Doğum günün kutlu olsun.

 32. Semih Öztürk 14 Eylül 2013, Cumartesi | 12:20

  Çok güzel sözler! Çok beğendim doğrusu size çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz bir arkadaşıma yazdım oda çok beğendi…

 33. Melike 29 Aralık 2013, Pazar | 18:20

  Gerçekten harika sözler var. Teşekkürler.

 34. Nilay 1 Ocak 2014, Çarşamba | 16:56

  Arkadaşlar bence böyle hazır sözlerden çok kendiniz uydurun bişeyler. İnanın daha çok hoşuna gidiyor o insanın. Mesela ben anneme şiir yazdım. Şarkı söyleyebilen bir arkadaş gitarla şarkı söyleyebilir mesela. O insan en çok sizin yaptığınız faaliyeti hatırlar.

 35. Melike Dara 10 Şubat 2014, Pazartesi | 19:48

  Bence çok güzel sözler var burada doğum günleri için çok uygun en güzel sözler bu sitede kaçırmayın 3>

 36. Bünyamin Duran 13 Şubat 2014, Perşembe | 00:45

  Doğmak sonsuzluğun sahibinin ilahi bir tecellisidir. Ne doğmak için bir emek ne ölmek için bir uğraş veren canlı malesef yoktur. Bizi bir damla sudan insan suretiile şereflendiren rabbime binlerce şükürler olsun. Kimse bir avuç toprak olacağınıda unutmasın. Onagöre yaşayıp yaşantımıza biraz çeki düzen vermeliyiz. Allah herkese güzel amel nasip etsin.

 37. gamze patı 19 Şubat 2014, Çarşamba | 19:21

  benim en iyi arkadaşımın cumartesi doğum günü inşallah işime yarar bu sözler neyse geç oldu bay

 38. ayşegül karasi 25 Şubat 2014, Salı | 12:24

  bugün çok üzgünüm çünkü arkadaşlarım doğum günümü hatırlamadı oysa ben onların hepsinin doğum gününü biliyorum beyza sümeyra nagihan siz benim doğum günümü hatırlamasanızda ben sizi yinede seviyorum

 39. erkin kar 2 Mart 2014, Pazar | 12:07

  doğum günün kutlu olsun. yeni yaşın huzurlu olsun ..nice yaşlara…

 40. gül pembe 11 Mart 2014, Salı | 19:26

  aslında sana bunu değilde canımı vermeliydim işte onu yapamam çünkü onu yaparsam sen tek ve yalnız kalacaksın işte bununsebebi bu bitanem iyiki varsın doğum günün kutlu olsun